Aktuality

 • 25. 11. 2017

  Terénní program pro děti a mládež na Praze 15

  Dorazte na den otevřených dveří a zjistěte více o službě, komunitě a akcích.

 • 16. 11. 2017

  Složitá dopravní situace na východě Prahy

  Dopravní situace nejen v MČP15 začíná být velmi složitá... Starosta Milan Wenzl s kolegy z dalších městských částí se problémem hodlají zabývat.

 • 15. 11. 2017

  Děkujeme za důvěru - MAKÁME DÁL

  Milan Wenzl k aktuálnímu stavu na Praze 15 - Hnutí ANO 2011 získalo ve volbách do Poslanecké sněmovny 29,64 procent hlasů. V Praze volilo Hnutí ANO 20,35 procent voličů a Praha 15 získala 24,24 procent hlasů. Skvělý výsledek Hnutí ANO v Praze 15 beru jako ocenění za naši práci a velký závazek do budoucna. Děkuji všem, kteří přišli k volbám a Hnutí ANO 2011 svými hlasy podpořili.

 • 16. 10. 2017

  Autovraků se města zbavují jen těžko

  Pohled na autovraky z Prahy 11, který řešíme i u nás na patnáctce. Ulice měst hyzdí autovraky. Alarmující situace je zejména v Praze, kde jich stovky blokují parkovací místa. Na jednom místě stojí i několik let.

 • 15. 10. 2017

  Jak dopadla Drakiáda, dorazil Stropnický?

  Máme pro vás krátký "fotoreport" z podzimního setkání na Drakiádě, které pořádala Praha 22 ve spolupráci s Prahou 15 na kopcích v Uhříněvsi. Počasí vyšlo parádně a odpoledne si užili všichni, včetně hostů - kandidátů v čele s Martinem Stropnickým.

 • 29. 9. 2017

  Podívejte se jak vypadá kampaň do parlamentních voleb!

  V krásný sváteční podzimní den se na Náplavce představili kandidáti ANO do parlamentních voleb. Zástupci ANO Praha 15 se této akce zúčastnili také a diskutovali s kandidáty o radostech a starostech naší městské části.

 • 17. 9. 2017

  Dny Prahy 15 se i přes chladné počasí skvěle vydařily! Myslí si to i Adriana Krnáčová…

  Největší dík patří Vám, kteří jste přišli, bavili se, soutěžili, tančili. Dny Prahy 15 jsou u konce. Byl to opravdu náročný maraton, ale stálo to za to!

 • 11. 9. 2017

  Nové atletické hřiště na Veronském náměstí - OTEVŘENO

  Přes léto probíhala kompletní přestavba sportovního areálu u ZŠ Veronské náměstí. Školáci tak mají nově k jednomu z nejmodernějších pražských dopravních hřišť také kvalitní atletické zázemí s fotbalovým hřištěm. Areál je otevřen i široké veřejnosti, věříme, že bude dobře sloužit!

 • 7. 9. 2017

  Otevření dopravního hřiště

  S novým školním rokem, je tu i znovuotevření dopravního hřiště! Zatím jsou teploty i viditelnost příznivé z postupným příchodem podzimu, může být z důvodu chladného počasí zavřeno. Otevírací doba níže.

 • 11. 8. 2017

  Praha spoustila nový bezpečnostní portál

  Metropole spustila nový portál v zájmu lepší informovanosti svých obyvatel nejen při krizových situacích, ale také při obvyklejších událostech provázejících život velkoměsta. Tedy například při dopravních uzavírkách nebo omezeních provozu městské hromadné dopravy. Najdete zde také aktuální výstrahy týkající se počasí, výpadků elektrické sítě a jiné dalekosáhlejší problémy. Portál ale není jen o hrozbách a (ne)bezpečí, dozvíte se na něm také zajímavé aktuality a informace o probíhajících akcích.

 • 30. 7. 2017

  Na Patnáctce to žije!

  Rádi bychom vás touto formou pozvali na akci Happening na Patnáctce. Věříme, že účast bude hojná podobně jako na jiných akcích tohoto typu. Vezměte celou rodinu a užijte si s námi odpoledne plné zábavy!

 • 10. 7. 2017

  Pozor na koupání v Hostivařské přehradě!

  S rostoucími teplotami se zhoršila kvalita vody v Hostivařské přehradě. Aktuálně k (7.7.2017) není voda vhodná ke koupání z důvodu výskytu sinic.

 • 3. 7. 2017

  Starosta Milan Wenzl o obchvatu 511

  Dopravní situace v Praze začíná být velmi tristní. Část obyvatel věří, že "obchvat 511" pomůže situaci vyřešit. Věří v to také starosta Prahy 15 Milan Wenzl, který na toto téma poskytl rozhovor pro Prazskypatriot.cz. Více se dozvíte přímo v článku níže.

 • 28. 6. 2017

  Rákosníček otevřel nové hřiště

  Za pomoc při sbírání hlasů jsme vám již mnohokrát děkovali. Dnes už můžeme zveřejnit výsledek celého snažení. Jsme nesmírně rádi, že se celý projekt podařilo dotáhnout do zdárného konce.

 • 17. 6. 2017

  Praha jako město startupů a inovací. Podpora bude až 480 miliónů!

  Rada hl. m. Prahy dnes schválila žádosti o podporu v rámci výzvy č. 9 a výzvy č. 11 Operačního programu Praha - pól růstu ČR, takzvané inovační vouchery.

 • 17. 6. 2017

  V Základní škole Veronská je nejmodernější dětské dopravní hřiště v Praze!

  Tento titulek jste asi už viděli, je z článku z roku 2014. Letos běží už třetí sezóna, kdy je dopravní hřiště otevřeno veřejnosti. Rádi bychom Vás touto cestou informovali, že na letní prázdniny, je hřiště zavřené.

 • 5. 6. 2017

  "Legendární" chodník z Veronského náměstí je konečně pryč!

  Skákací panák místo chodníku. Po šesti letech ho nahradila dlažba. Článek, který poskytl server metro.cz si mlžete přečíst níže.

 • 23. 5. 2017

  Na Praze 15 držíme tradice!

  Jsme moc rádi, že se letos opět uskutečnili májové slavnosti, které svým silným duchem každým rokem rozveselí naší městskou část. Níže přidáváme několik fotek a odkaz na fotoalbum.

 • 22. 5. 2017

  Milan Wenzl: Praha 15 potřebuje víc strážníků a lepší protipovodňovou ochranu

  Starosta Milan Wenzl chce více strážníků pro svou městskou část. Řekl to na konferenci Roadshow 2017 – My a naše bezpečnost, které se mimo jiné zúčastnil ministr obrany Martin Stropnický a radní pro bezpečnost Hadrava.